Chyba nic lepiej nie podsumowuje naszego flagowego obozu w Piszu niż słowa jednej z Zawodniczek: „tutaj poczujesz się jak na koloniach, tylko będąc dorosłym”. Dodamy, że w lepszym hotelu, ze smaczniejszym jedzeniem i alkoholem na legalu. A tak serio – to niepowtarzalna atmosfera tworzona przez nikogo innego, jak przez Was, połączona z urokliwym klimatem hotelu Joseph Conrad i jeziora Roś sprawiają, że te wyjazdy są niezapomniane. 

Jeśli lubicie sport i urlop kojarzy Wam się z aktywnym wypoczynkiem, gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić. Codzienne treningi open water w jeziorze, sesje jogi na świeżym powietrzu, treningi na lądzie dla pływaków, a dla chętnych bieganie i rower – to stałe elementy letnich obozów. Aby nie zabrakło wrażeń, w tym roku w planach jest również wycieczka na supach, a dla spragnionych wyzwań również joga na tych wymagających utrzymania równowagi deskach 🙂 Tradycyjnie wybierzemy się również na spływ kajakowy, a jeden dzień przeznaczymy na wycieczkę po okolicy. W zeszłym roku wielu z nas zachwyciło krystalicznie czyste jezioro Jegocin, więc tym razem również nie przepuścimy okazji, aby w nim popływać.

Wiemy, że aktywności może wydawać się sporo, ale pamiętajcie, że wszystkie są dla chętnych – zero presji, maksimum przyjemności! Możesz brać udział we wszystkich zajęciach, albo tylko tych, które Cię interesują, a resztę czasu przeznaczyć na błogi relaks…

A w Piszu są ku temu doskonałe warunki! Taras z widokiem na jezioro i malownicze zachody słońca jest popularnym miejscem relaksu i spotkań. Wolisz ciszę? Z pewnością odnajdziesz się w zielonym zagajniku, gdzie możesz zaszyć się z dobrą książką.

Wieczorami znajdzie się czas na integrację oraz na stałe już wpisane w tradycję obozów ognisko.

Nie masz z kim jechać? Nie ma problemu! Aktywny wyjazd jest dobrą okazją do tego, aby poznać nowych ludzi, którzy również kochają sport.

Zgodnie z Waszymi sugestiami, wydłużyliśmy wyjazd do 7 dni, aby w pełni nacieszyć się urokami Mazur i jak najwięcej skorzystać z proponowanych aktywności. Istnieje też opcja przyjazdu na dwa tygodnie (patrz turnus poniżej).

Na ten wyjazd zapraszamy osoby pływające (przynajmniej grzbietem lub na nogach do kraula).

Obóz jest dedykowany dorosłym i starszej młodzieży, ale można oczywiście przyjechać z dziećmi – z tym, że na tym turnusie nie będzie zorganizowanych zajęć dla dzieci (sprawdź koniecznie ofertę obozu rodzinnego).

Po uprzednim zgłoszeniu, na wyjazd można przyjechać ze zwierzętami.

ZAPISY:

klub@palestraplywania.pl lub za pomocą formularza poniżej.

Masz pytania? Zadzwoń: 507 950 410

Zapisz się na wyjazd

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Andrzej Dziedzic Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.