Intensywny kurs nauki pływania dla dorosłych

Chcesz nauczyć się pływać, aby czuć się bezpiecznie w wodzie, przełamać lęk i móc w pełni korzystać z wypoczynku nad morzem czy jeziorem? Doświadczyć radości i adrenaliny z uprawiania sportów wodnych? A może Twoim celem jest wystartowanie w triathlonie, a pływanie jest brakującym elementem?

Bez względu na Twoją motywację, decyzja o tym, by nauczyć się pływać będąc dorosłym jest już małym zwycięstwem. Nie każdy miał możliwości, aby posiąść tę niezbędną umiejętność jako dziecko. Z wiekiem zaczyna brakować czasu, czujemy się mniej sprawni i mamy więcej obaw – w końcu nabieramy przekonania, że już zawsze będziemy tą osobą, która na wakacjach trzyma się z daleka od wody, bo nie potrafi pływać.

Jednak wcale nie musi tak być.

Wiemy, o czym mówimy, bo pomogliśmy setkom osób przełamać lęk, oswoić się z wodą i opanować wszystkie style pływackie. Wielu uczestników naszych zajęć szlifuje zdobyte umiejętności na zorganizowanych treningach kilka razy w tygodniu, a część próbuje swoich sił w zawodach triathlonowych i pływackich.

Nauka pływania dla dorosłych to nasza specjalność, dlatego z przekonaniem możemy powiedzieć, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć.

Zgłasza się do nas mnóstwo osób, którym zależy na szkoleniu w przyspieszonym trybie, dlatego przygotowaliśmy intensywny kurs nauki pływania. 

Zajęcia odbywają się przez 5 dni – codziennie będziemy nabywać nowe umiejętności, aby szybko i efektywnie opanować niezbędne podstawy. 

Nasz autorski program zakłada realizację „pływackiego ABC”.

To przetestowany podczas wielu godzin zajęć zestaw ćwiczeń dla osób dorosłych składający się z następujących elementów:

  1. oddech, komfort w wodzie i ćwiczenia pływalności (1-2 dni)
  2. poruszanie się na plecach (nogi), pozycja podstawowa (1 dzień)
  3. koordynacja pływacka (pierwsze kroki w poznianiu stylów pływackich grzbiet i kraul) (1-2 dni)

Gwarantujemy, że na każdych zajęciach otrzymasz informację zwrotną od trenera, dzięki czemu postępy będą jeszcze szybsze.

Bedą nam potrzebne: przylegający do ciała strój pływacki, czepek, okularki, płetwy.

Zajęcia rozpoczynamy o 18:45 od rogrzewki i omówienia zajęć, następnie czeka nas godzinna (19:00-20:00) praktyka w wodzie.

Po zakończonym kursie możesz kontynuować naukę w wybranej grupie (zajęcia stałe ruszają od 4.10). Uczestnicy orzymają rabat -15% na pierwszy karnet.

Zapisz się

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapisania na wydarzenie przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania na wydarzenie.