Obóz Pływacko - Kondycyjny Cetniewo

oboz-kondycyjny-cetniewo
Zapraszamy na intensywny obóz kondycyjny w COS OPO Cetniewo. Postanowiliśmy dedykować go doskonaleniu KRAULA, czyli stylu, który jest głównym celem dla wielu naszych Zawodników.
 
DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?
– dla wszystkich pływających (wymagane opanowane podstawy), którzy chcą podnieść swoje umiejętności i poprawić technikę pływania kraulem
– dla spragnionych intensywnych treningów – jeśli chcesz poczuć, że żyjesz, to dobre miejsce!
– dla każdego, kto chce popracować nad formą (na pływalni i poza nią) i rozruszać się przed zimą
– dla osób, które na co dzień mają problem z regularnością treningów i chcą na nowo „wejść w rytm” aktywności, regularnych posiłków i regeneracji
– dla chcących zadbać o siebie po covidowym zasiedzeniu
– dla każdego, kto potrzebuje paru dni na aktywny reset – w sam raz na przełamanie listopadowej aury i przed grudniowym szaleństwem
– dla tych z Was, którzy dawno (a może nigdy) nie byli na obozie sportowym i chcieliby sobie przypomnieć, jak to jest 😉
 
Jeśli masz wątpliwości, czy Twój poziom pływacki pozwala na uczestnictwo w zgrupowaniu, jak zwykle trener prawdę Ci powie – 507 950 410.
 
Mamy nadzieję, że intensywny obóz, który dla Was przygotowaliśmy, spotka się z Waszym entuzjazmem, bo my, szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać!
 
Jeśli chcecie spędzić z nami ten przedłużony, listopadowy weekend, zapraszamy do rezerwacji miejsca.
 
A jeśli przeraża Was ilość aktywności, pamiętajcie, że zgodnie z naszą filozofią, robimy to przede wszystkim dla siebie, nic na siłę – dlatego nie ma obowiązku uczestnictwa we wszystkich zajęciach.
 
Staraliśmy się jednak zaplanować je w taki sposób, żeby każdy mógł odczuć pozytywne skutki regularnych, intensywnych treningów, jednocześnie pamiętając o odpoczynku i regeneracji.

W wolnych chwilach znajdzie się czas na spacery po plaży (o tej porze roku pustej) i inhalacje z jodu. Gofra we Władku też się zje, tyle, że bez tłumów.
 
To jak, chętni potrenować w miejscu, gdzie szkolą się najlepsi sportowcy w kraju?
Zapraszamy!
 

ZGŁOSZENIA: 
klub@palestraplywania.pl
+48 507 950 410 

UWAGA! NA TEN WYJAZD MIEJSCA SIĘ WYCZERPAŁY – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY DOPISAĆ SIĘ DO LISTY REZERWOWEJ.