Obóz kondycyjny COS OPO Cetniewo - edycja wiosenna

oborz-sportowy-dla-doroslych

PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:

7:30 – bieganie 60 min. (stadion lub plaża)

9:00 – śniadanie

14:00 – obiad

17:30 – pływanie 60 min.

19:00 – kolacja

20:00 – joga 60 min.

W środku dnia przewidujemy czas na aktywną przerwę od pracy na świeżym powietrzu (dla osób pracujących zdalnie).

Harmonogram dnia może ulec zmianie w zależności od godzin dostępności obiektów.

Po raz kolejny zapraszamy na obóz sportowy w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Jeśli wraz z nadejściem cieplejszych dni chcesz popracować nad formą, nasz wyjazd jest ku temu doskonałą okazją. Bez względu na to, czy wracasz do regularnej aktywności po przerwie czy trenujesz systematycznie, ale potrzebujesz nowych bodźców, dawki inspiracji i praktycznej wiedzy – z pewnością odnajdziesz się na obozie. Czasem trudno znaleźć czas i motywację do codziennych treningów, ale atmosfera grupy i miejsce, gdzie przygotowują się Olimpijczycy najlepiej do tego nastrajają! 

Każdego dnia zaplanowaliśmy aż trzy jednostki treningowe: pływanie, bieganie i jogę dla sportowców. Ćwiczenia i zadania treningowe zostały dobrane w taki sposób, aby aktywności wzajemnie się uzupełniały i przynosiły maksimum korzyści dla poprawy parametrów organizmu mających wpływ na kondycję i zdrowie. Różnorodność pozwala też uniknąć rutyny oraz umożliwia uczestnictwo w wybranych treningach – proponujemy ich wiele, ale niczego nie narzucamy. Dzięki temu możemy pomóc Ci dostosować plan treningów do Twoich aktualnych możliwości i celów treningowych. 

Wiemy, co niektórzy pomyślą: wszystko super, ale brakuje urlopu na te wyjazdy!

Pomyśleliśmy o tym, dlatego tym razem aktywności zostały ułożone w taki sposób, żeby w środku dnia był czas na pracę zdalną (w ośrodku jest internet).

Dodatkowo przewidzieliśmy wideo analizę techniki biegu i techniki pływania. Będzie pomocna szczególnie dla osób, które trenują od dłuższego czasu, ale nie widzą wyraźnych efektów.

Z uwagi na panujące obostrzenia obecnie udział w wyjeździe możliwy jest tylko w przypadku posiadania licencji kadrowicza wybranych związków sportowych.

ZAPISY: klub@palestraplywania.pl

lub przez formularz poniżej.

Zapisz się na wyjazd

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Andrzej Dziedzic Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.