Obóz Świąteczno-Noworoczny w Zakopanem z kursem nauki pływania

oboz-zakopane-sylwester

Przychodzi taki czas w roku, że trzeba będzie sobie odpowiedzieć na jedno ważne (ale to bardzo ważne 😉 pytanie: „Jakie plany na Sylwestra”? Jeśli nie macie pomysłu na zakończenie roku, męczą Was trwające tydzień posiadówki przy stołach i chcielibyście przerwę świąteczną spędzić aktywnie, to nasz obóz może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zapraszamy na wyjazd do Zakopanego, na którym połączymy różnorodne aktywności sportowe z beztroskim wypoczynkiem. Nie jest to typowy obóz treningowy, ale wyjazd, na którym dążymy do idealnej równowagi między zdrowym ruchem, relaksem i dobrą zabawą. Dzięki temu wrócimy naładowani pozytywną energią, by pełni świeżych sił zacząć nowy rok.

Większość naszych wyjazdów jest dedykowanych osobom już pływającym, więc tym razem postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym z Was, którzy chcieliby zacząć przygodę z wodą. Z tą myślą przygotowaliśmy intensywny, tygodniowy kurs nauki pływania od podstaw. Podczas cyklu 7 zajęć dzień po dniu zrealizujemy nasz autorski program „Pływackie ABC”, za pomocą którego z powodzeniem uczymy pływać osoby dorosłe w każdym wieku.

Pływającym proponujemy treningi doskonalące wszystkie style, a także warsztaty skoków i nawrotów. Na tym wyjeździe będzie z nami aż trzech trenerów pływania, więc gwarantujemy precyzyjny podział na grupy według umiejętności.

Wyruszymy 26 grudnia, czyli tak, żeby zdążyć nacieszyć się bliskimi, ale zawinąć się tuż przed tym, jak zacznie się ożywiona debata przy stole na temat zasadności wprowadzenia polskiego ładu i powrotu Tuska do polityki. Może nawet uda się dzięki temu uniknąć części niezręcznych pytań osobistych, a na pewno tej ostatniej porcji sałatki jarzynowej, która przewracałaby się w brzuchu aż do Sylwestra.

Zatrzymamy się w COSie, który mieliśmy okazję odwiedzić w marcu (krótką fotorelację z tamtego wyjazdu znajdziecie poniżej). Obiekt jest wyremontowany i dysponuje komfortowymi pokojami, a pływalnia i sala do ćwiczeń są połączone z częścią, w której mieszkamy, co zwłaszcza zimą jest super rozwiązaniem. Mamy zapewnione trzy posiłki dziennie (za dopłatą można zamówić opcję wege lub rybną).

Dzień zaczniemy treningiem w wodzie. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, że w pogodne dni z pływalni widać Giewont 🙂

Po śniadaniu jest przewidziany czas wolny na ulubione aktywności – zatrzymujemy się zaledwie kilka minut busem od kolejki na Kasprowy i wiemy, że część z Was chętnie wykorzysta środek dnia na jazdę na nartach lub snowboardzie. Dla niejeżdżących zorganizujemy dwie wycieczki po górach z przewodnikiem – w zeszłym roku super nam się razem zdobywało kolejne szczyty.

Po powrocie czeka na nas obiad, później czas na relaks i spacery (albo na przykład wypad na biegówki), a wieczorem regeneracja na jodze przygotowanej specjalnie z myślą o osobach aktywnych. Ośrodek oferuje również (odpłatnie) strefę saun i jacuzzi.

Masz pytania? Zadzwoń: 507 950 410 lub zapisz się, korzystając z formularza poniżej.

Zapisz się

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapisania na wydarzenie przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania na wydarzenie.