Obóz Wysokogórski COS OPO Zakopane

oboz-zakopane

ZGŁOSZENIA: 
klub@palestraplywania.pl
+48 507 950 410 

lub skorzystaj z formularza poniżej.

Po sukcesie naszego listopadowego obozu w Cetniewie wracamy do Was z kolejną propozycją wyjazdową.

Tym razem wybierzemy się do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, gdzie codzienne treningi pływackie połączymy z wycieczkami górskimi pod okiem wykwalifikowanego przewodnika. Zgodnie z Waszymi sugestiami wydłużyliśmy pobyt do 7 dni. Obóz jest doskonałą okazją, aby rozruszać się po zimowych miesiącach, zaczerpnąć górskiego powietrza i przez tydzień intensywnie doskonalić pływackie umiejętności i formę.

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

  • dla osób pływających, które czują niedosyt wody – jeśli 2/3 treningi w tygodniu to dla Ciebie mało i chciałbyś/chciałabyś przez tydzień intensywnie popracować nad techniką pływania i kondycją pod okiem doświadczonych trenerów, nasz marcowy obóz jest ku temu doskonałą okazją
  • dla spragnionych ruchu i aktywności na świeżym powietrzu, zmęczonych siedzeniem na home office – oprócz treningów w wodzie przygotowaliśmy 4 wycieczki w góry z wykwalifikowanym przewodnikiem, a wieczorem relaksujące sesje jogi – rozruszasz ciało i przewietrzysz głowę, a codzienna aktywność może stanowić dobry bodziec do wprowadzenia zmian w swoim codziennym stylu życia
  • dla wszystkich, którzy chcą podszkolić się w pływaniu, aktywnie spędzić czas w pięknym otoczeniu, a przy tym dobrze się bawić w gronie pozytywnych ludzi. Jeśli jeszcze nie należysz do naszej „pływackiej rodziny”, bez obaw – ten wyjazd to dobra okazja do nawiązania znajomości, które często wychodzą poza pływalnię 🙂

Zapisz się

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Andrzej Dziedzic Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.