Rodzinne wakacje nad jeziorem Roś

Marzycie o rodzinnych wakacjach, na których znajdzie się też czas na Wasze treningi? Chcecie zarazić dzieciaki pasją do sportu i pokazać im wachlarz możliwości, żeby od najmłodszych lat rozbudzały zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu? Turnus rodzinny w Piszu jest idealnym rozwiązaniem! 

Wspólny wypoczynek i zabawa dają Wam dużo radości, ale odkąd pojawiły się dzieci, być może trudniej jest znaleźć czas na własny trening czy choćby chwilę relaksu. Nie napiszemy, że coś o tym wiemy, bo nic nie wiemy, ale za to znamy uroki czasu bez dzieci – dlatego jesteśmy przekonani, że rodzice tym bardziej go docenią 🙂 

Zaplanowaliśmy aktywności, którymi możecie się cieszyć razem z pociechami (jak wspólne wycieczki, spływ kajakowy i zajęcia ogólnorozwojowe na świeżym powietrzu), ale zadbaliśmy też o treningi tylko dla Was, podczas których dzieci będą miały zorganizowany czas.

Pływanie open water w jeziorze pod okiem trenera i wieczorne, relaksujące sesje jogi idealnie zrównoważą spędzanie czasu w rodzinnym gronie. 

Jeśli chodzi o dzieciaki, w Piszu z pewnością nie będą się nudziły! Zajęcia ogólnorozwojowe, animacje i pływanie na supach dostarczą im sportowych wrażeń, a wycieczki, wspólne zabawy i wieczorne ognisko przekształcą się w piękne, wakacyjne wspomnienia. 

Hotel jest położony nad samym jeziorem i ma do dyspozycji prywatną, zieloną przestrzeń oraz plażę, co stwarza doskonałe warunki do bezpiecznej zabawy. 

Jeśli preferujesz spędzić urlop w gronie dorosłych, koniecznie sprawdź nasz drugi wyjazd.

Po uprzednim zgłoszeniu na wyjazd można przyjechać ze zwierzętami.

ZAPISY:

klub@palestraplywania.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Masz pytania? Zadzwoń: 507 950 410

Zapisz się na wyjazd

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Andrzej Dziedzic Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.