Warsztat "Oddech, nawrót, skok"

warsztat-plywania-warszawa

„Jak już nauczysz się pływać, to wtedy przyjdzie czas na skakanie i nawroty.” Podejrzewamy, że takie zdanie usłyszała większość z Was, kiedy zaczynaliście swoją przygodę z basenem. Lata poleciały, opanowaliście lepiej lub gorzej 4 style, a elementy ułatwiające trening i urozmaicające go są dalej w sferze planów.

Niestety, jest to bardzo częsty przypadek. W tym momencie słyszę zbulwersowane głosy triathlonistów. „Przecież nam to nie jest do niczego potrzebne, bo startujemy w wodach otwartych z brzegu i szkoda czasu na takie zabawy.” Dobrze, zgadzamy się w 100%, ale mieszkamy w Polsce, gdzie przez 2/3 roku jest zbyt zimno, żeby trenować na zewnątrz.

Czy nie spędzacie długich miesięcy na pływalniach? Czy nie musicie się setki razy odbijać od ściany? Czy w końcu po kilku tygodniach nie zaczynacie mówić trenerowi, że pływanie jest monotonne i już nie macie żadnej motywacji do dalszych treningów?

Myślę, że kilka osób przyzna nam rację. Dlatego podjęliśmy inicjatywę zorganizowania pierwszego „Warsztatu ONS”. Oczywiście jesteśmy w pełni świadomi, że od elementów takich jak nawrót, skok i strzałki pod wodą nie zaczyna się nauki pływania. Nasz warsztat kierujemy do pływaków dla których przepłynięcie basenu nie powinno sprawiać większych problemów.

Dzięki nauczeniu się 2 rodzajów nawrotów, Wasz każdy trening zyska nową jakość, a czasy pójdą szybko do przodu.

Dzięki skokom, będziecie mieć w wachlarzu swoich umiejętności coś, dzięki czemu można przełamać pływacką rutynę.

Umiejętne odbijanie się od ściany, które umożliwi wykonanie strzałki pod wodą jest kolejną umiejętnością podnoszącą efektywność treningu.

Podsumowując, zapraszamy na „Warsztat ONS” wszystkich tych, którzy chcą się rozwinąć i wycisnąć więcej z pływania!