Aktywny wypoczynek na Mazurach - open water & yoga

Lato, malownicze mazury, pływanie w jeziorze, całe dnie spędzone na świeżym powietrzu w dobrym towarzystwie – brzmi jak wspomnienie obozów i kolonii z dzieciństwa? Możesz to powtórzyć! 😉 Jeśli lubisz pływać i chcesz spróbować swoich sił na wodach otwartych, cenisz sobie aktywny wypoczynek i chcesz poznać pozytywnych ludzi, którzy tak, jak Ty, uwielbiają sport – zapraszamy na nasz lipcowy wyjazd!

W planie: pływanie open water, joga pod chmurką, wspólne aktywności (m.in. spływ kajakowy) i świetna zabawa. Będzie to z pewnością aktywny tydzień, ale znajdzie się też czas na spacer czy relaks w hamaku z książką. Pełen chill, ale bez nudy – czyli tak, jak lubimy! 

GDZIE SIĘ ZATRZYMUJEMY:

Hotel Joseph Conrad, położony bezpośrednio nad jeziorem Roś (http://www.hotelconrad.pl).

Przytulny, w pięknym otoczeniu przyrody, ma taras z widokiem na jezioro, prywatną plażę (idealną na regeneracyjną jogę po treningu), leżaki nad brzegiem jeziora, hamaki w otoczeniu drzew.

Dodatkowo, niecałe 10km od hotelu, znajduje się jezioro Jegocin, które jest najczystszym na Mazurach. Musicie przyznać, że trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce do pływania open water.

Jeśli zbierze się grupa chętnych, istnieje również możliwość zorganizowania spływu kajakowego (wypożyczenie kajaka 45zł/dzień) lub wspólnej wyprawy rowerowej (rower też 45zł/dzień).

Do dyspozycji gości hotelowych są także:

  • boisko do siatkówki plażowej
  • bule
  • badminton

Na miejscu jest też szkółka windsurfingowa.

Jak widzicie – atrakcji nie zabraknie!