Wyjazd Sycylia Swim & Chill

sycylia-basen-plywanie

Trenuj i odpoczywaj z nami w czerwcu na słonecznej Sycylii!

Już w czerwcu wybieramy się na Sycylię, aby wspólnie trenować, relaksować się i cieszyć słońcem. Nie zabraknie też odkrywania tej wyjątkowej wyspy, znanej z kultowych ujęć „Ojca Chrzestnego”, pachnących pomarańczy, pesto i doskonałych owoców morza. 

Zatrzymamy się w hotelu CDS HOTELS Terrasini ★★★★, malowniczo położonym na klifie, z którego rozpościera się widok na morze Tyrreńskie. Hotel otoczony jest egzotycznym parkiem, a jego niewątpliwą atrakcją są kamienne tarasy oraz kilkupoziomowa zjeżdżalnia wprost do morza. 

Obiekt wyposażony jest w odkryty basen olimpijski – trudno wyobrazić sobie codzienne treningi w piękniejszych okolicznościach przyrody!

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, chcesz przez tydzień szlifować pływackie umiejętności, a jednocześnie odpocząć i świetnie się bawić – zapraszamy! Ci z Was, którzy już z nami wyjeżdżali wiedzą, że nie ma mowy o nudzie. Z drugiej strony, nie będzie to intensywny obóz – oprócz codziennych sportowych aktywności znajdzie się również czas na zwiedzanie Palermo czy beztroskie leniuchowanie z drinkiem na tarasie – w końcu po 2020 roku wszyscy na to zasługujemy!

Wyobraź to sobie: codziennie rano wskakujesz do basenu, aby trenować w otoczeniu morza i gór. Później pyszne, śródziemnomorskie śniadanie, błogi relaks na tarasie na jednym z klifów, a po południu trening open water w morzu i odprężająca sesja jogi w egzotycznym parku. 

Tak, jak zawsze, masz do wyboru kilka aktywności w ciągu dnia, a korzystasz, z których chcesz. Żadnej presji, tylko radość z ruchu na świeżym powietrzu, w gronie pozytywnych ludzi. 

Wspólne treningi oraz wieczory spędzone na rozmowach przy włoskim winie sprzyjają integracji, więc jeśli nie masz z kim jechać, nic nie szkodzi – to doskonała okazja, żeby nawiązać nowe znajomości. 

Proponujemy jeden zupełnie luźny dzień (bez popołudniowego treningu) na całodniową wycieczkę – na przykład do Palermo, które znajduje się zaledwie 19km od hotelu. Miasto to znane jest m.in. z teatru, przy którym kręcono „Ojca Chrzestnego”, ale nie wszyscy wiedzą, że jest również jedną z europejskich stolic streetfoodu – chętnie zabierzemy Was na nocny market, na którym zjecie kanapkę z grillowaną ośmiorniczką za kilka euro i wiele innych lokalnych przysmaków.

Zdecydowaliśmy, że na ten wyjazd zabieramy tylko 14 osób – dzięki temu będziemy mogli zadbać o najwyższą jakość treningów. Jeśli marzy Ci się czerwiec na Sycylii – nie zwlekaj. Zgłoszenie możesz przesłać korzystając z formularza poniżej. Masz pytania? Zadzwoń: 507 950 410.

Zapisz się na wyjazd

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Andrzej Dziedzic Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.