Zimowy weekend z jogą i biegówkami na Mazurach

domek-na-wodzie-zima

PLAN WYJAZDU

Piątek, 19.02

przyjazd

18:30 – 19:45 joga slow flow

20:00 kolacja

Sobota, 20.02

7:30 – 8:45 joga dynamiczna / vinyasa flow

9:00 śniadanie

czas wolny

13:00 obiad

15:30 – 17:00 – warsztat – joga dla kręgosłupa

18:00 – 19:15 joga slow flow

19:30 kolacja

20:15 ognisko

Niedziela, 21.02

7:30 – 8:45 joga dynamiczna / vinyasa flow

9:00 śniadanie

czas wolny

13:00 obiad

pożegnanie i wyjazd

Mając w głowie cudowne wspomnienia z Pisza z zeszłego roku, po raz kolejny wybieramy się na Mazury. Zaledwie 2,5h drogi samochodem od Warszawy znajduje się oaza spokoju i zieleni, doskonale wpisująca się w filozofię slow life. 

Zatrzymamy się w hotelu Joseph Conrad, malowniczo położonym nad samym jeziorem Roś. Zapewniamy nocleg w komfortowych, 2-osobowych pokojach z łazienką (możliwa dopłata do „jedynki”). + To miejsce z niepowtarzalnym klimatem i kameralną atmosferą, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i oderwać się od codziennego natłoku obowiązków. Dobra energia, którą emanują Właściciele sprawia, że z przyjemnością tu wracamy. 

W trakcie pobytu zadbamy o siebie całościowo, zaopiekujemy się sobą i poszukamy wewnętrznej równowagi. Pyszne, wegetariańskie posiłki dostarczą nam energii, długie sesje jogi wzmocnią i zregenerują zmęczone zimą i siedzącą pracą ciało, a czas spędzony na świeżym powietrzu – na spacerach i nartach biegowych sprawi, że dotlenimy się i wypoczniemy.

W planach mamy 5 tematycznych sesji jogi o różnej intensywności (każda od 75 do 90 minut). Wzmocnimy ciało podczas dynamicznej vinyasy, zadbamy o kręgosłup na warsztacie jogi po home office, a wieczorem zatopimy się w głębokim relaksie w trakcie praktyki slow flow i yin jogi. 

W wolnym czasie możemy skorzystać ze świeżego śniegu i udać się na narty biegowe, podziwiać zimowy krajobraz i zamarznięte jezioro podczas spacerów lub zaszyć się w pokoju z książką i kubkiem gorącej herbaty – to Ty decydujesz, jak wygląda Twój wymarzony odpoczynek. 

Jeśli nie masz doświadczenia z jogą i dopiero planujesz postawić pierwsze kroki na macie, bez obaw! Zajęcia będą przyjazne dla osób początkujących, pokażę modyfikacje i w razie potrzeby zaproponuję Ci prostszą wersję asan. Nie musisz być osobą elastyczną ani super sprawną – wystarczą chęci, żeby świadomie popracować z ciałem. Jeśli masz za sobą poważne kontuzje lub inne dolegliwości, skontaktuj się ze mną, żeby się upewnić, czy zajęcia będą dla Ciebie bezpieczne.

O MNIE

Asia Głuchowska – nauczycielka jogi w nurcie vinyasa (RYT 200 Yoga Alliance), polegającej na płynnych przejściach między asanami i miękkim ruchu połączonym z oddechem. Od prawie 3 lat dzieli się swoim podejściem do jogi z innymi, praktykując nie tylko asany, ale też uśmiech i luz. Lubi porządnie się wzmacniać, a dynamiczna sesja zakończona głębokim relaksem to jej specjalność. Stara się odnaleźć spokój i równowagę i chce wspierać na tej drodze innych. Czuje radość, obserwując postępy swoich uczniów, ale jeszcze bardziej od udanego kruka czy stania na głowie cieszy ją, kiedy ktoś mówi, że dzięki jodze żyje mu się fajniej. 

Dowiedz się więcej o mnie.

Ten wyjazd jest doskonałą okazją by zwolnić, zadbać o siebie i przeznaczyć dwa dni na głęboką regenerację. Jeśli szukasz sposobu na wyrobienie nowych nawyków, może być to idealny początek dobrych zmian w ciele i w głowie. 

ZAPISZ SIĘ:

klub@palestraplywania.pl

+48 606 412 666

lub skorzystaj z formularza poniżej.

Zapisz się

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapisania na wydarzenie przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania na wydarzenie.