Przejdź do treści

OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

plywanie-dla-firm-warszawa

Trening pływacki - co może dać Twojej firmie?

Chcesz zorganizować zajęcia z pływania dla swojej firmy? Potrzebujesz sprawdzonych trenerów do nauki pływania dla szkoły lub przedszkola? Reprezentujesz instytucję państwową, w której jest zapotrzebowanie na takie zajęcia?

Pomożemy!

Specjalizujemy się w skutecznej nauce pływania i treningu pływackim. Jesteśmy profesjonalistami, mającymi za sobą kilkanaście lat zawodniczego doświadczenia. Pełne zaangażowanie to dla nas norma – poprawiamy uczestników na każdych zajęciach. Cenimy dobrą atmosferę i zdrową rywalizację. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić!

Dlaczego pływanie? Bo to sport wyjątkowy. Wiemy, nie jesteśmy obiektywni, bo w basenie spędziliśmy dużą część życia. Jednak wśród wielu dostępnych dyscyplin i rodzajów aktywności fizycznej, pływanie ma szczególnie dużo zalet. Przygotowane przez nas zajęcia pomogą opanować niezbędne podstawy, aby poczuć się bezpiecznie w wodzie, zadbają o dobrą formę i samopoczucie Twoich pracowników/podopiecznych oraz przyczynią się do integracji i budowania relacji w grupie.

Nasza oferta:

  • regularne zajęcia z pływania dla firm, szkół, przedszkoli, instytucji państwowych
  • jedno- lub kilkudniowe warsztaty i kursy doskonalenia techniki pływania (stacjonarne lub wyjazdowe)
  • trening pływacki przygotowujący do startów w zawodach (masters, open water, triathlon)
  • aktywne eventy i imprezy integracyjne
  • przygotowanie do testów sportowych na uczelnie wyższe (AWF, Szkoła Główna Służby Pożarniczej)
  • wykłady na temat techniki pływania i bezpieczeństwa nad wodą
  • warsztaty pierwszej pomocy oraz pokazy ratownictwa wodnego z udziałem specjalistów z obu dziedzin

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Zadzwoń: +48 507 950 410 – Andrzej Dziedzic,

napisz na klub@palestraplywania.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego obok.

Opcjonalny, ale dzięki niemu będziemy w stanie jak najszybciej się z Tobą skontaktować.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.