Weekendowy warsztat "oddech, nawrót, skok"

- TERMIN: 26-27.02.2022
- MIEJSCE: Ośrodek Inflancka
- CENA: 290zł
- CENA ZAWIERA:
- dwa bloki warsztatowe po 1,5h
- opiekę trenerską
Pływasz już od jakiegoś czasu, udało Ci się opanować swobodne poruszanie się w wodzie trzema, a może czterema stylami, ale skoki i nawroty wciąż pozostają w sferze marzeń? Jeśli chcesz opanować lub udoskonalić obie umiejętności i tym samym poszerzyć wachlarz swoich pływackich kompetencji, nie możesz przegapić tego warsztatu!
Nauczenie się skoków i nawrotów jest celem większości uczestników naszych zajęć – to właśnie na Waszą prośbę wracamy z kolejną edycją weekendowego warsztatu tematycznego. Elementy te zarówno ułatwiają, jak i pomagają w urozmaiceniu treningu, czyniąc go bardziej atrakcyjnym. Tym bardziej cieszy nas, że chcecie je opanować!
Nawet, jeśli trenujesz pod długie dystanse i myślisz, że skoki i nawroty nie są Ci potrzebne – pomyśl tylko, ile miesięcy spędzamy w Polsce na krytych pływalniach. Sezon przygotowawczy jest długi, przez co łatwo wpaść w monotonię i stracić motywację do regularnych treningów.
Czy nie spędzasz długich miesięcy na pływalniach? Czy nie musisz setki razy odbijać się od ściany? Opanowanie skoków i nawrotów sprawi, że treningi zyskają na atrakcyjności, a Ty chętniej będziesz je realizować.
Oczywiście, jesteśmy w pełni świadomi, że od elementów takich jak nawrót, skok i strzałki pod wodą nie zaczyna się nauki pływania. Nasz warsztat kierujemy do pływaków dla których przepłynięcie basenu nie powinno sprawiać większych problemów.
Dzięki nauczeniu się dwóch rodzajów nawrotów, każdy trening zyska nową jakość, a czasy pójdą do przodu.
Dzięki skokom, będziesz mieć w wachlarzu swoich umiejętności coś, dzięki czemu można przełamać pływacką rutynę.
Umiejętne odbijanie się od ściany, które umożliwi wykonanie strzałki pod wodą jest kolejną umiejętnością podnoszącą efektywność treningu.
Podsumowując, zapraszamy na warsztat „oddech, nawrót, skok” wszystkich tych, którzy chcą się rozwinąć i wycisnąć więcej z pływania!