Przejdź do treści

Zimowy weekend z jogą i biegówkami w Piszu

joga-i-biegówki-wyjazd

Zapraszamy na kolejną edycję weekendu z jogą i biegówkami na Mazurach! Jeśli potrzebujesz wyrwać się z miasta i odpocząć, a jednocześnie lubisz aktywnie spędzać czas, nasza propozycja z pewnością Ci się spodoba. Będzie dużo jogi o różnym stopniu intensywności (spokojnie, praktyka przyjazna początkującym!) oraz wspólne wyjście na biegówki, a wieczorem zimowe ognisko. Wrócimy zregenerowani i w dobrych nastrojach!

W ciągu trzech dni spotkamy się na macie aż pięć razy na tematycznych zajęciach. Będzie poranna, energetyzująca vinyasa joga, w trakcie której nauczymy się dynamicznych powitań słońca i łączenia ruchu z oddechem. Wzmocnimy ciało i zapewnimy sobie zastrzyk energii lepszy nawet od porannej kawy. Wieczorem zrelaksujemy się na spokojnej yin jodze, w której oddziałujemy na tkankę powięziową, zostając w każdej pozycji na kilka minut. Bonusem będą sobotnie warsztaty jogi skoncentrowanej na relaksacji obszaru dnia miednicy. Dowiemy się, które asany korzystnie wpływają na MDM oraz poznamy proste ćwiczenia, dzięki którym poczujemy się zmysłowo i zniwelujemy skutki stresu. 

Pomiędzy zajęciami znajdzie się też czas na zimowe przyjemności i aktywność na świeżym powietrzu. Wybierzemy się do lasu na biegówki (wypożyczenie sprzętu w cenie wyjazdu), a gdyby zabrakło śniegu, czeka na nas spacer z przewodnikiem po Puszczy Piskiej. Mało jest przyjemniejszych rzeczy, niż zimowe ognisko, więc przewidzieliśmy też czas na integrację z gorącą herbatą i wege przekąskami. 

Zatrzymamy się w Piszu (zaledwie 2,5 h drogi od Warszawy), w klimatycznym hotelu Joseph Conrad, położonym tuż nad jeziorem Roś (malowniczo zamarzniętym o tej porze roku). To wyjątkowe miejsce z rodzinną atmosferą i przemiłymi właścicielami, którzy sprawiają, że chce się tutaj wracać. Do dyspozycji gości są komfortowo wyposażone pokoje i piękna oranżeria, z której można podziwiać zachody słońca. W cenie pobytu mamy zapewnione 3 posiłki dziennie (opcja wegetariańska, ale można poprosić o wegańską). 

Zajęcia jogi poprowadzi Asia Głuchowska – certyfikowana nauczycielka vinyasy (RYT 200), której specjalnością są kreatywne sekwencje i sesje skoncentrowane na lekkim i przyjemnym ruchu. Jeśli to Twój pierwszy raz na macie, bez obaw – praktyka będzie dostosowana również do osób zupełnie początkujących 🙂

Chcesz do nas dołączyć? Liczba miejsc jest mocno ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem!

Zapisz się na wyjazd

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapisania na wydarzenie przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania na wydarzenie.