Przejdź do treści

Intensywny kurs nauki pływania dla dorosłych - edycja weekendowa

trening-plywacki-bledy

Jeśli chcesz nauczyć się pływać zupełnie od zera, masz czas tylko w weekendy i szukasz zajęć, które zostały opracowane specjalnie z myślą o osobach dorosłych – jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy na Intensywny Kurs Nauki Pływania, podczas którego opanujesz niezbędne podstawy i postawisz pierwsze kroki na swojej pływackiej ścieżce. Do tej pory tylko na intensywnych kursach nauczyliśmy pływać ponad 300 dorosłych osób, a opracowana przez nas metodyka zapewnia wysoką skuteczność szkoleń w grupie.

Pływanie to jedna z podstawowych umiejętności, którą powinien opanować każdy człowiek. Potrafiąc pływać, poczujesz się pewnie w wodzie, dzięki czemu lepiej zadbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Trening w wodzie odbywa się w odciążeniu, dzięki czemu jest to jedna z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowych dla naszych mięśni i stawów, coraz częściej zalecana przez lekarzy. Pływanie stanowi też przepustkę do wielu atrakcyjnych sportów wodnych, jak nurkowanie, surfing czy żeglarstwo. 

Nic dziwnego, że wciąż zgłaszają się do nas osoby dorosłe, chcące nauczyć się pływać od podstaw. Nie każdy miał możliwość uczestnictwa w zajęciach na basenie jako dziecko (a nawet jeśli, nie zawsze były one prowadzone na dobrym poziomie).  Gwarantujemy, że jeśli masz 30, 40 czy 50 lat i nie potrafisz pływać, nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Od ponad trzech lat z sukcesem nauczyliśmy pływać setki dorosłych osób, a wiele z nich kontynuuje swoją przygodę na zajęciach doskonalących oraz podczas organizowanych przez nas aktywnych wyjazdów w Polsce i za granicą. 

Opracowaliśmy autorską metodykę, którą nazwaliśmy „Pływackim ABC”. Zawiera wszystkie podstawowe elementy, które musi opanować każdy, kto chce pływać swobodnie i efektywnie. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy: oswajanie z wodą, naukę prawidłowego oddechu i ćwiczenia pływalności, a naszym celem po kursie będzie swobodne poruszanie się na plecach bez sprzętu oraz opanowanie podstaw kraula. W ten sposób zyskasz doskonały punkt wyjścia do dalszego szlifowania techniki i nauki pozostałych stylów.

W związku z licznymi prośbami uczestników, w tym roku zdecydowaliśmy się wydłużyć Intensywny Kurs Nauki Pływania z 4 do 10 tygodni. Dzięki temu będzie czas na utrwalenie zdobytych umiejętności oraz praktykę stylu dowolnego. Zyskamy również pewność, że każdy otrzymuje zestaw praktycznych kompetencji, które może wykorzystać samodzielnie na pływalni lub podczas wakacji.

Kurs odbywa się w weekendy, więc polecamy go szczególnie, jeśli trudno Ci znaleźć w grafiku czas na treningi w środku tygodnia. Zajęcia mają intensywny charakter i trwają aż 90 minut, abyśmy mogli przekazać Ci jak najwięcej praktycznej wiedzy. Kurs trwa 10 tygodni, zajęcia odbywają się w soboty w godzinach 13:00-14:30 w Ośrodku Inflancka.

Łącznie otrzymujesz aż 15 godzin zajęć, opiekę wykwalifikowanych trenerów oraz końcową ocenę postępów i wskazówki dotyczące dalszego doskonalenia techniki. Po kursie, w miarę dostępności miejsc, możesz dołączyć do jednej z naszych regularnych grup.

Chcesz skutecznie nauczyć się pływać od podstaw? Intensywny Kurs Nauki Pływania jest dla Ciebie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami: +48 602 706 244.

Przed zapisaniem się przeczytaj regulamin kursu.

Zapisz się na Intensywny Kurs Nauki Pływania od 13.01.2024