Przejdź do treści

Intensywny kurs nauki pływania dla dorosłych - edycja weekendowa

trening-plywacki-bledy

Jeśli chcesz nauczyć się pływać zupełnie od podstaw, masz czas tylko w weekendy i szukasz zajęć, które zostały opracowane specjalnie z myślą o osobach dorosłych – jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy na trwający miesiąc intensywny kurs nauki pływania, podczas którego opanujesz niezbędne podstawy i postawisz pierwsze kroki na swojej pływackiej ścieżce. Do tej pory tylko na intensywnych kursach nauczyliśmy pływać ponad 200 dorosłych osób, więc z dumą możemy stwierdzić, że opracowana przez nas metodyka przynosi świetne efekty.

Pływanie to jedna z podstawowych umiejętności, którą powinien opanować każdy człowiek. Może nie jesteśmy obiektywni, ale przyznaj, że trudno nie dostrzec korzyści. Potrafiąc pływać, czujemy się pewnie w wodzie, dzięki czemu dbamy o bezpieczeństwo swoje i bliskich (jako naród, wciąż niestety przodujemy w niechlubnych statystykach utonięć). Trening w wodzie nie bez przyczyny jest najczęściej zalecaną przez lekarzy aktywnością fizyczną, bo nie obciąża nadmiernie stawów. Pływanie stanowi też przepustkę do wielu atrakcyjnych sportów wodnych – ta umiejętność sprawi, że będziemy czuć się bezpieczniej próbując nurkowania, surfingu czy żeglarstwa. 

Nic dziwnego, że wciąż zgłaszają się do nas osoby dorosłe, chcące nauczyć się pływać od podstaw. Nie każdy miał możliwość uczestnictwa w zajęciach na basenie jako dziecko, nie zawsze były też prowadzone na dobrym poziomie – w związku z tym gwarantujemy, że jeśli masz 30, 40 czy 50 lat i nie potrafisz pływać, nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Od ponad trzech lat z sukcesem nauczyliśmy pływać setki dorosłych osób, a wiele z nich kontynuuje swoją przygodę, wyjeżdżając z nami na obozy w Polsce i za granicą. 

Opracowaliśmy autorską metodykę, którą nazwaliśmy „Pływackim ABC” – zawiera wszystkie podstawowe elementy, które musi opanować każdy, kto chce pływać swobodnie i efektywnie.  Poprowadzimy Cię przez oswojenie z wodą, naukę prawidłowego oddechu i ćwiczenia pływalności, a naszym celem po kursie będzie umiejętność poruszania się na plecach (styl grzbietowy jest najbardziej zalecany dla naszego kręgosłupa). Stanowi to punkt wyjścia do dalszego szlifowania techniki i nauki pozostałych stylów.

Kurs odbywa się w weekendy, więc jest dobrą opcją, jeśli trudno Ci znaleźć w grafiku czas na treningi w środku tygodnia. Zajęcia mają intensywny charakter i trwają aż 90 minut, abyśmy mogli przekazać Ci jak najwięcej praktycznej wiedzy.

Kurs rusza 14 stycznia 2023r. Spotkamy się w 4 soboty w godzinach 13:00-14:30.

Łącznie otrzymujesz aż 6 godzin zajęć, opiekę dwóch profesjonalnych trenerów (na każdego z nich przypada nie więcej niż 10 osób) oraz końcową ocenę postępów i wskazówki dotyczące dalszego doskonalenia techniki. Możesz później dołączyć do jednej z naszych stałych grup lub szlifować umiejętności we własnym zakresie. 

Chcesz nauczyć się pływać zupełnie od zera? Ten kurs jest dla Ciebie! Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami: +48 507 950 410.

Zapisz się na kurs, korzystając z formularza poniżej. A może myślisz o praktycznym prezencie dla bliskiej osoby? Na Twoją prośbę przygotujemy elektroniczny voucher podarunkowy.

Zapisz się na kurs

Wpisz imię i nazwisko osoby obdarowanej, a także jej dane kontaktowe (adres mailowy i numer telefonu). Listy utworzymy na początku stycznia, więc nie zepsujemy prezentu, kontaktując się wcześniej 🙂
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapisania na wydarzenie przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisania na wydarzenie.