Przejdź do treści

NASZA KADRA

andrzej-dziedzic-trener-palestra

Andrzej Dziedzic

Trener pływania – licencjat ze sportu na warszawskim AWFie. Od ponad 6 lat realizuje swoją pasję poprzez nauczanie pływania i trenowanie osób na każdym poziomie. Nie boi się wyzwań – nie ma dla niego przypadków beznadziejnych. Jest również nurkiem i ratownikiem podwodnym.​

damian-rychlica-trener

Damian Rychlica

Trener Pływania – ukończone studia magisterskie – AWF Warszawa. Wieloletni zawodnik klubu Polonia Warszawa. Obecnie Trener zawodników w klubie UKS G8 Bielany. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę na temat techniki pływania, metodyki oraz treningu sportowego.

Adam Dubiel

Instruktor pływania – z wodą związany od najmłodszych lat; wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów. Aktywnie startuje w zawodach w ratownictwie wodnym – może poszczycić się rekordem Polski i Europy w tej dyscyplinie. Złoty medalista Wojskowych Igrzysk Sportowych.

Magda Wronka

Pasjonatka lekkiej atletyki – trenowała przez 9 lat biegi sprinterskie 100 i 200m. Do największych osiągnięć może zaliczyć występy w barwach narodowych oraz medale Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Jest również wykwalifikowanym trenerem personalnym.

Ewa Godlewska

Instruktorka pływania – jako dziecko trenowała wyczynowo, później zdecydowała się związać drogę zawodową z fizjoterapią – ukończyła studia magisterskie na AWFie w Warszawie. Szczególnie interesuje ją terapeutyczne podejście do pływania oraz trening kobiet w ciąży i po porodzie.

filip-pytel-trener-plywania

Filip Pytel

Instruktor pływania – posiada bogate doświadczenie w szkoleniu kursantów na każdym poziomie. Przez wiele lat trenował w klubach Polonia Warszawa i G8 Bielany. Jako junior był świetnym kraulistą (medalistą Polski). Jego wizytówką w prowadzeniu zajęć jest spokój. „Wolniej, ale do przodu”.

Asia Głuchowska

 Nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), prowadzi zajęcia dynamicznej vinyasy, jogi powięziowej oraz autorskie sesje stworzone specjalnie z myślą o osobach trenujących pływanie. Absolwentka dziennikarstwa UW, ogarnia marketing i social media, a czasem nawet pisze książki.