Przejdź do treści

TRENINGI OPEN WATER - WARSZAWA

Open water z nami – dlaczego warto?

Zapraszamy na cykl treningów na wodach otwartych, które organizujemy na dwóch jeziorach w pobliżu Warszawy: Jeziorze Dziekanowskim oraz Jeziorze Rokola. Oprócz pływania open water znajdzie się też czas na jogę oraz grilla (w soboty) – zapraszamy!

Chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił na wodach otwartych, ale obawiasz się, że Twoje pływackie umiejętności są niewystarczające? Skontaktuj się z nami – organizujemy również szkolenia indywidualne.

Jeśli nie masz jak dojechać na zajęcia, daj nam wcześniej znać – zwykle mamy wolne miejsca w samochodzie i możemy kogoś zabrać  

Liczba miejsc jest mocno ograniczona ze względów bezpieczeństwa oraz w celu zapewnienia jak najwyższej jakości treningów, więc jeśli chcesz do nas dołączyć, nie zwlekaj z zapisem.

Zalecamy, aby każdy posiadał własną boję asekuracyjną – jeśli jej nie masz, skontaktuj się z nami przed treningiem – mamy kilka zapasowych.

PLAN TRENINGÓW – LATO 2021

Środa, 30.06. „Szybka akcja” jezioro Rokola
Wyjazd raniutko koło 7:00 powrót maksymalnie 10:00 (sam trening, kanapka po pływaniu;) osoby chętne zacząć tego dnia pracę później i popływać sobie z Trenerem Andrzejem proszone są o zapisywanie się drogą mailową lub telefoniczną przez biuro klubu. Koszt treningu 35 zł.
 
Sobota, 03.07. godz. 10:00 jezioro Rokola
Pływanie i grill jeziorko Rokola, sobota, ciepła woda, lampa z nieba i my – w piankach płynący błyskawicznie do „Pałacu” i z powrotem, gdyż na końcu tej wyprawy pływackiej czekać będzie na nas upragniony grill i wspaniałej jakości napitki. Koszt treningu 50 zł (gastro ogarnia Palestra:) zgłaszamy się również mailowo
Środa, 7.07. „Szybka akcja” jezioro Rokola
Wyjazd raniutko koło 7:00 powrót maksymalnie 10:00 (sam trening, kanapka po pływaniu;) osoby chętne, zacząć tego dnia pracę później i popływać sobie z Trenerem Andrzejem proszone są o zapisywanie się drogą mailową lub telefoniczną przez biuro klubu. Koszt treningu 35 zł.
 

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na klub@palestraplywania.pl

oraz telefonicznie: +48 507 950 410

Zapraszamy!