Przejdź do treści

TRENINGI PŁYWACKIE

treningi-plywackie-warszawa

Pływackie treningi grupowe:

Potrafisz już pływać, ale chcesz doskonalić swoje umiejętności? Treningi pływackie w grupie to doskonała okazja, żeby dalej się rozwijać i aktywnie spędzać czas.

Jeśli myślisz, że pływanie to nudny sport dla indywidualistów, to jesteś w ogromnym błędzie! Ta dyscyplina opiera się na wzajemnych relacjach w grupie treningowej, z którą wspólnie przełamiesz słabości i lęki. Więź stworzona podczas treningów często przeradza się w przyjaźń na długie lata.

Planując grupowe kursy doskonalenia pływania, opieraliśmy się przede wszystkim na naszych doświadczeniach zebranych podczas wielu lat kariery zawodniczej, startów w dziesiątkach zawodów oraz treningów pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. 

Dzięki temu atmosferę treningu sportowego możemy przekazać uczestnikom naszych kursów. Nie ma mowy o nudzie – starannie dobrane i zróżnicowane ćwiczenia sprawią, że każde zajęcia będą dobrą zabawą i nawet nie zauważysz, kiedy minie godzina.

Proponujemy treningi pływackie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych pływaków. Dla głodnych wyzwań sportowych powstała nasza sekcja „Drużyna A”, która reprezentuje nas na zawodach.

Chętnie doradzimy w zakresie doboru sprzętu treningowego – współpracujemy z wiodącą pływacką marką Arena.

Nasz unikalny program szkolenia zapewni zawodnikom wiele nowych bodźców oraz skróci czas nauki pływania. Pomożemy Ci zaplanować i zrealizować sportowe cele – mamy w tym doświadczenie.

TRENINGI PŁYWACKIE - CO NAS WYRÓŻNIA

Profesjonalni trenerzy

Wszyscy nasi trenerzy to byli zawodnicy, więc woda jest dla nas naturalnym środowiskiem. Na zajęciach dzielimy się doświadczeniem zdobytym podczas wielu lat treningów.

Korekty na każdych zajęciach

Dbamy o każdy szczegół i szlifujemy technikę, bo wiemy, że wyrobienie odpowiednich nawyków ruchowych jest konieczne do efektywnego pływania.

Indywidualne podejście

Twoje cele treningowe i potrzeby są dla nas ważne, dlatego w razie potrzeby modyfikujemy dystans i ćwiczenia - tak, aby każdy wyniósł z treningu jak najwięcej.

Pełne 60 minut zajęć

To absolutne minimum, żeby trening był efektywny. Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów, dlatego wszystkie nasze zajęcia trwają pełną godzinę.

Urozmaicone treningi

U nas nie ma bezcelowego pływania od ściany do ściany. Dobieramy ćwiczenia i zadania w taki sposób, żeby treningi pływackie były atrakcyjne i angażujące.

Dobra atmosfera

Czyli trenowanie w duchu zdrowej rywalizacji. Dbamy o budowanie relacji i o dobrą atmosferę drużyny, bo priorytetem dla nas jest, żeby każdy czuł się u nas dobrze.

OPINIE O NASZYCH ZAJĘCIACH

Indywidualne treningi pływackie

Zależy Ci na treningu dopasowanym w 100% do Ciebie? Żaden problem! Zajęcia „jeden na jeden” to trening skrojony na miarę Twoich potrzeb. Pomożemy Ci udoskonalić technikę, przygotujemy Cię do startu w zawodach i opracujemy plan treningowy dopasowany do Twoich celów i grafiku. 

trening-plywacki-w-grupie

Jesteś osobą początkującą, która dopiero chce rozpocząć swoją przygodę z pływaniem? Zajrzyj do zakładki nauka pływania.

ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy do skorzystania z prostego formularza zgłoszeniowego. Już dziś zarezerwuj miejsce w wybranej grupie i zacznij doskonalić swoje pływackie umiejętności.