Przejdź do treści

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

indywidualna-nauka-plywania

Zajęcia indywidualne:

Chcesz dopasować trening do swoich potrzeb i terminarza? A może dopiero uczysz się pływać i potrzebujesz pełnej uwagi trenera? Indywidualna nauka pływania może być optymalnym rozwiązaniem.

Zajęcia indywidualne polecamy szczególnie osobom, które uczą się pływać zupełnie od podstaw. Kilka zajęć z trenerem jeden na jeden pomoże Ci opanować niezbędne umiejętności, aby poczuć się pewniej w wodzie i kontynuować naukę w grupie.

Taka forma treningu przyda się również bardziej doświadczonym pływakom, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności lub indywidualnie przygotować się do startu w zawodach masters czy w triathlonie. Trener może dopasować rodzaj treningu i ćwiczenia do Twoich potrzeb, dzięki czemu postępy będą najszybsze.

Indywidualna nauka pływania będzie dobrym rozwiązaniem również w przypadku, gdy Twój grafik nie pozwala na stałe godziny treningów i potrzebujesz większej elastyczności.

Lekcje indywidualne prowadzimy w Ośrodku Inflancka i CSR WUM.

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA - CO NAS WYRÓŻNIA

Profesjonalni trenerzy

Wszyscy nasi trenerzy mają za sobą kilkanaście lat doświadczenia jako zawodnicy. Wiedza teoretyczna jest u nas poparta praktyką - zarówno treningu własnego, jak i nauczania innych. Pływając z nami, dobrze zainwestujesz swój czas i pieniądze.

60 minut zajęć

To minimum, aby trening był bezpieczny i efektywny. Dbamy o każdy element, od rozgrzewki po rozpływanie oraz przemyślane zadanie główne. Trening w wodzie czasami uzupełniamy o ćwiczenia na lądzie, które pomagają kształtować prawidłową technikę.

Kreatywne podejście

Zadania i ćwiczenia dobieramy w taki sposób, aby najlepiej służyły Tobie i Twoim celom. Indywidualna nauka pływania jest ukierunkowana na Twoje potrzeby. Zrobimy wszystko, żeby Cię zaangażować i zrekompensować brak grupy treningowej.

Przyjazna atmosfera

Wierzymy, że skuteczna nauka i trening muszą odbywać się w dobrej atmosferze. Uśmiech i humor to nieodłączny element naszych treningów. Dokładamy starań, aby każdy dobrze się u nas czuł - prowadzimy zajęcia, w których sami byśmy chcieli uczestniczyć.

OPINIE O ZAJĘCIACH INDYWIDUALNYCH

palestra-plywania-opinia
opinia-krzys

Zapisz się

Opcjonalny, ale dzięki niemu będziemy w stanie jak najszybciej się z Tobą skontaktować.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Palestra Pływania. Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania. Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.