Przejdź do treści

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące kursów oraz formularz zapisu na zajęcia w sezonie 2023/24. Sezon rusza 18 września 2023 i kończy się 29 czerwca 2024. 

NOWE GRUPY nauki pływania od podstaw startują 20 lutego na CSR WUM. Sprawdź formularz na dole strony!

Mamy 47 grup na różnych poziomach. Do zajęć można dołączać przez cały sezon. Jeśli nie widzisz w formularzu interesującej Cię opcji, skontaktuj się z nami – sprawdzimy, czy gdzieś zwolniło się miejsce. Istnieje również możliwość wykupienia jednorazowych zajęć próbnych, w trakcie których dopasujemy najlepszą dla Ciebie grupę.

Ceny grupowych zajęć pływania w karnecie (obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca):

  • 45zł – za pojedyncze zajęcia, które odbywają się 2x w tygodniu
  • 60zł – za pojedyncze zajęcia, które odbywają się 1x w tygodniu

Ceny zawierają wejście na pływalnię na czas trwania zajęć. Zobacz szczegółowy cennik uwzględniający całą naszą ofertę (w tym lekcje indywidualne i zajęcia uzupełniające).

Nie wiesz, którą grupę wybrać? Przeczytaj opisy poszczególnych poziomów (znajdziesz je również w poniższym formularzu), a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy! 

Przed wypełnieniem formularza przeczytaj uważnie regulamin uczestnictwa w zajęciach grupowych.

Przesłanie formularza i akceptacja regulaminu wiążą się z obowiązkiem zapłaty za zajęcia. Jeśli przed dołączeniem masz pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń: 602 706 244.

Zapisz się na zajęcia