Przejdź do treści

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

nauka-plywania-warszawa-zajecia

Pływanie - dlaczego warto?

Efektywna nauka pływania dla dorosłych, która przebiega w dobrej atmosferze – to nasza specjalność. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Nawet, jeśli swój debiut na pływackim torze masz przed sobą, pomożemy Ci opanować niezbędne podstawy.

Bez obaw – mamy doświadczenie w pracy z osobami zupełnie początkującymi. Pomożemy Ci przełamać lęk przed wodą i poczuć się pewnie na głębokości.  Z nami podniesiesz swoje pływackie umiejętności, które później możesz doskonalić, biorąc udział w treningach.

Pływanie daje nieograniczone możliwości. Harmonijnie rozwija całe ciało, jest furtką do wielu dyscyplin (triathlon, windsurfing, nurkowanie, swimrun i wiele innych). W środowisku wodnym Twoja psychika zaczyna się zmieniać. Stan „nieważkości” jaki w niej odczuwamy, to pierwotne uczucie zapewniające rozładowanie negatywnych emocji i powrócenie do psychicznej równowagi.

Już dziś zapisz się na zajęcia nauki pływania dla dorosłych i rozwijaj swoje umiejętności, aby móc w bezpieczny sposób czerpać z możliwości, jakie daje woda. 

Przekonaj się, jak ciekawy i integrujący może być trening w grupie. O jego jakość i atmosferę dbają nasi trenerzy – wszyscy mamy za sobą kilkanaście lat wyczynowego uprawiania sportu. Zaufaj nam, znamy się na swojej pracy.

Pamiętaj: na naukę pływania nigdy nie jest za późno.

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH - CO NAS WYRÓŻNIA

Profesjonalni trenerzy

Nasi trenerzy to byli zawodnicy, którzy sporą część swojego życia spędzili w wodzie. Nie ma u nas ludzi z przypadku, dlatego możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Korekty na każdych zajęciach

Poprawna technika pływania i wyrobienie dobrych nawyków są kluczem do robienia postępów, dlatego poprawimy Cię na każdych zajęciach.

Indywidualne podejście

Nauka pływania dla dorosłych różni się od zajęć dla dzieci. Bierzemy pod uwagę uwarunkowania i potrzeby uczestników, modyfikując ćwiczenia i dystans.

Pełne 60 minut zajęć

Na krócej nie opłaca się wchodzić do wody 😉 Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów, dlatego wszystkie nasze zajęcia trwają pełną godzinę.

Urozmaicone treningi

Obawiasz się nudnego pływania od ściany do ściany? Nie u nas! Dbamy o różnorodność ćwiczeń i zadań, dzięki czemu nawet nie zauważysz, kiedy minie godzina.

Dobra atmosfera

Uważamy, że udane relacje są podstawą każdej wspólnej aktywności, dlatego dokładamy starań, aby na naszych zajęciach każdy czuł się dobrze.

OPINIE O NASZYCH ZAJĘCIACH

palestra-plywania-opinia

Indywidualna nauka pływania dla dorosłych

Jeśli uczysz się zupełnie od podstaw, dobrym pomysłem może być kilka spotkań z trenerem jeden na jeden: w ten sposób lekcje będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a postępy jeszcze szybsze.

nauka-plywania-dorosli-warszawa

Potrafisz już pływać i chcesz doskonalić zdobyte umiejętności? Zajrzyj do zakładki treningi pływackie.

ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy do skorzystania z prostego formularza zgłoszeniowego. Już dziś zarezerwuj miejsce w wybranej grupie i rozpocznij swoją przygodę z pływaniem.