Przejdź do treści

TRENINGI BIEGOWE I PERSONALNE

trening-biegowy

Treningi biegowe dla pływaków - dlaczego warto?

Pływanie to za mało? Zapraszamy na treningi biegowe pod okiem byłej kadrowiczki. To doskonały sposób na poprawę formy, która przełoży się również na wyniki w wodzie.

Pracując od lat z dorosłymi zauważyliśmy, że często czynnikiem, który nie pozwala na szybszy progres w pływaniu jest ogólny brak wytrzymałości organizmu, uniemożliwiający wykonywanie bardziej wymagających zadań. Trening biegowy (prowadzony z głową i dbałością o technikę) jest dobrym sposobem na zadbanie o kondycję.

Organizowane przez nas treningi biegowe na Agrykoli są dedykowane wszystkim, którzy chcą biegać, ale trudno im znaleźć motywację do tego, by trenować samemu. Bieganie w kółko przez godzinę? To nie u nas!

Treningi prowadzone przez Magdę są ciekawe i różnorodne, zawierają wiele ćwiczeń technicznych oraz kształtujących krok biegowy. Duży nacisk kładziemy na jakość ruchu (każdy jest korygowany), dzięki czemu wspieramy wyrabianie dobrych nawyków, które zmniejszają ryzyko kontuzji. 

Nieważne, czy jesteś „niedzielnym biegaczem” (zresztą spotykamy się właśnie w niedziele), czy przygotowujesz się do startów w zawodach. Ćwiczenia są różnicowane w zależności od poziomu, celów i potrzeb uczestników, dlatego zapraszamy również osoby początkujące, które chcą po prostu aktywnie spędzić czas w fajnym gronie. Na treningach grupowych czas mija szybko, a element zdrowej rywalizacji motywuje do pracy nad poprawą wyników.

Potrzebujesz planu treningowego i ćwiczeń skrojonych na miarę Twoich potrzeb? Nie ma sprawy! Magda jest również certyfikowanym trenerem personalnym, więc pomoże Ci dobrać trening mając na uwadze zarówno Twoje biegowe, jak i zdrowotne cele. Możesz umówić się na trening indywidualny (w plenerze lub na siłowni), albo w małej grupie. 

OSTATNIE WYDARZENIA

Treningi prowadzi Magda Wronka – pasjonatka lekkiej atletyki, która przez 9 lat trenowała biegi sprinterskie. Jej flagowe dystanse to 100 i 200 metrów. Do największych osiągnięć może zaliczyć występy w barwach narodowych oraz medale Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Jest również wykwalifikowanym trenerem personalnym. Doświadczenie zdobyte podczas lat spędzonych na bieżni łączy z wiedzą z zakresu nowoczesnego treningu zdobytą na kursach specjalistycznych. Pomoże Ci przygotować się do startu w zawodach, poprawić technikę biegu, a także w zdrowy sposób zredukować masę ciała i osiągnąć swoje zdrowotne cele.